Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Tarnów: Jak z posiłków czerpać zdrowie

Klub Zdrowia w Tarnowie zaprasza na majowe spotkanie, tym razem z Lidią Szłowieniec, technologiem żywienia. Opowie ona o tym, jak dzięki zmianom w diecie możemy wzmocnić i oczyścić nasz organizm z toksyn. Wstęp wolny.  

Zdrowe odżywianie obok aktywności fizycznej i kontroli stresu należy do istotnych czynników mających wpływ na długość i jakość życia. Jest wiele pomysłów na zdrową dietę – od diety Kwaśniewskiego po żywienie z zastosowaniem wyłącznie surowych owoców i warzyw. Jak znaleźć równowagę w odżywianiu i co na temat odmładzania, oczyszczania i wzmocnienia organizmu mają do powiedzenia autorytety z zakresu żywienia? O tym na spotkaniu klubu zdrowia pt. „Odmładzanie dietą” opowie pani Lidia Szłowieniec, technolog żywienia. Początek spotkania organizowanego przez Fundację Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Małopolski w środę, 30 maja, o godz. 17 w Tarnowie, przy ul. Sokoła 11. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy w programie oprócz wykładu przewidzieli także proste badania (mierzenie ciśnienia) i degustację zdrowych potraw.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij