Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Tarnów

Tarnów: Program słowno-muzyczny dla dzieci

6.02.2018, Wypoczynek dla dzieci i młodzieży

14 stycznia w Tarnowie wystąpiła grupa artystyczna „ZIARENKO GORCZYCY” w specjalnym programie słowno – muzycznym „Bohaterowie Wiary”. Po wspólnym śpiewie i aktywności ruchowej, "Ziarenko Gorczycy" przedstawiło w formie kukiełkowej biblijną opowieść- „Historia Józefa”.

Uczestniczące w tym wydarzeniu dzieci wraz z rodzicami na długo zapamiętają chwile radości, wzruszeń i uśmiechu jaki towarzyszył im w trakcie tego programu, a potem podczas wręczania upominków. Po wspólnym odpakowaniu prezentów, dzieci wraz z rodzicami zaproszeni zostali na poczęstunek. Dodatkowo przygotowane były maskotki i ubrania dla dzieci i dorosłych.

Dziękujemy za wspólnie spędzone wspaniałe chwile podczas „Gwiazdkowej Niespodzianki”, której celem było sprawienie dzieciom radości i podzielenie się z nimi Bożą miłością w okresie około noworocznym.

Organizatorem spotkania była Chrześcijańska Służba Charytatywna, Kościół Adwentystów Dnia Siódmego we współpracy z międzynarodową organizacją Samaritan’s Purse.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
Filia Tarnów
ul. Sokoła 11
33-100 Tarnów

Nr konta bankowego:
13 2030 0045 1110 0000 0270 6850
z dopiskiem: „filia Tarnów”

Kierownik: Ryszard Urbaszewski
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 887 298 206

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij