Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Tarnów: z rodziną nie tylko na zdjęciu

Popularne przysłowie mówi, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. O tym, jak poprawić relacje w rodzinie na najbliższym spotkaniu klubu zdrowia w Tarnowie opowie dr Beata Baron, wykładowca akademicki i mama dwóch nastoletnich synów. 

W październiku gościem klubu zdrowia prowadzonego przez tarnowską filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) Oddział Małopolski będzie Beata Baron, która jest doktorem nauk społecznych i od 15 lat prowadzi zajęcia ze studentami na różnych uczelniach, w tym na Wszechnicy Polskiej w Warszawie i Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie jest żoną oraz matką dwóch nastoletnich synów, dzięki czemu będzie mogła podzielić się także osobistymi doświadczeniami z zakresu komunikacji w rodzinie. Wykład „Zdrowa komunikacja w rodzinie” odbędzie się 10 października (środa), o godz. 17 w siedzibie tarnowskiej filii ChSCh, przy ul. Sokoła 11 (obok hotelu Tarnovia). Wstęp wolny. 

Czytaj więcej o działalności klubów zdrowia

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij